Základní informace

13. listopadu 2013 v 12:52
  • Hrajeme v čase, kdy původní lidská civilizace na Zemi zanikla a nahradila ji nová.
    Tito lidé (=človékové) jsou ale ve své podstatě stejní jako lidé původní, a to jak vzhledem, tak schopnostmi. Upozorňuji ale, že neexistuje nic jako mobily nebo počítače. Jinak se zdejší svět řídí stejnými zákony či zákonitostmi jako svět reálný.
  • Alkohol je zakázán do 25 let věku.
  • Svět má jen jeden jednotný stát s jednotným jazykem - Ultimarii. Tento stát se nachází na Pangee Ultimě - což je obrovský superkontinent, vzniklý spojením jednotlivých kontinentů. Největší ultimarská města jsou Ishitar( nachází se přibližně uprostřed kontinentu a je taktéž nejen největším městem Ultimarie, ale i jejím hlavním. Obyvateli jsou jak rození Ishitariané, tak i přistěhovalci.), Ulmar(metropole severní části Ultimarie, 9 měsíců v roce zde leží sníh), Kraon (nejjižněji položené přístavní město, zde naopak sníh nikdy nenapadne), Nephus(západní metropole) a Maeras( východ). Nedaleko od superkontinentu pluje velký ostrov. Civilnímu obyvatelstvu je tam přístup zakázán, údajně se tam nachází nejtvrdší vězení - Huruzen, kam se zavírají jen ti nejtěžší zločinci.
  • Človékové si nepamatují lidi ze své minulosti...
...tolik asi k základním faktům. Reálie se budou objevovat postupně, jak se na ně bude během hry přicházet. Kažou otázku či návrh směrujte Nejvyššímu přes PM na herním fóru. Můžete se tak podílet na rozvoji této hry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama