Pravidla

13. listopadu 2013 v 12:32 | Nejvyšší
Předpokládáme, že tohle už většina z vás četla i na jiných hrách tohoto typu, ale přeci jen, opakování je matka moudrosti a neznalost neomlouvá, takže... Here you go.

Menší snůška pravidel
 • Na blogu i na fóru platí pravidla slušného chování. Proto prosíme, žádné zbytečné urážky, vyvolávání hádek, kažení hry ostatním, vulgarita.
 • Avatar a podpis na fóru by měly primárně souviset s vaší postavou (je dobré si dát jako av třeba foto, jak by postava měla vypadat, nebo alespoň do podpisu odkaz na kartu vaší postavy). Cokoliv dalšího, co si chcete do podpisu vložit, budiž povoleno. Jen prosím dbejte na nějakou rozumnou délku podpisu - nechceme přeci, aby něčí podpis byl delší než celý jeho příspěvek!
 • Pokud nebudete delší dobu moci odpovídat, je vaší povinností se omluvit v sekci "nepřítomnost". Pokud tak neučiníte, riskujete smazání vaší postavy!
  Taktéž, pokud víte, že v nejbližších dnech nebudete moci často hrát, nezačíejte novou hru. Zbytečně to zdržuje.
 • Na rozdíl od některých jiných her, klidně si tu mějte postav kolik chcete, je to na vás. Jen prosíme, abyste multiúčet nahlásili adminům (přes PM Nejvyššímu/adminům, případně někam připsat při registraci). To, jak dobře takový multihráč hraje, je bohužel většinou žalostné. Takže ačkoliv nezakazujeme multiuse, přeci jen zvažte, zda za víc postav budete schopni kvalitně hrát a rozhodně nedoporučujeme více než dvě postavy najednou. Taky je možné, že ačkoliv jedna z postav byla schválena, další už být nemusí.
 • Vypravěč je bůh. A kdokoliv si na něj stěžuje, většinou to jen zhorší. Takže pokud vám Vypravěč udělí, že vaše postava zakopne a rozbije si nos, tak se tak prostě stalo a vy s tím už nic nenaděláte. Prostě to berte jako fakt.
 • Vaše postavy nejsou vševědoucí! Tudíž absolutně nepřichází v úvahu, aby věděli něco, čeho nebyli ve hře svědkem, pokud už jim o tom někdo neřekl.
 • Doporučujeme hráčům mladším 15ti let, aby si hraní rozmysleli. Zdejší hra je především hororová a bude obsahovat některé věci, které nejsou pro mladší hráče vhodné. Tak jako tak prosíme, témata, obsahově nevhodná pro mladší hráče (tzn 15+) prosím schovávejte do spoileru. Tohle neplatí jen pro vypravěče/Nejvyššího - ten určuje hlavní dějovou linii...
PSANÍ HERNÍCH PŘÍSPĚVKŮ
 • Píšeme v první či třetí osobě jako reakci (vždy přes tlačítko POST REPLY) na dané téma.
 • Myšlenky kurzívou bez úvozovek, co postava říká pak "v úvozovkách a tučně". Barevně mluví pouze NPC nebo Vypravěč.
 • Neovládáme cizí postavy! Pokud s někým hrajete, má spoluhráč právo rozhodnout, například, zda když mu podáte ruku, s ní potřese nebo ne. NEPLATÍ pro Vypravěče, který smí kompletně ovládat hráčské postavy.
 • Pokud postava někam přijde, označíme její příchod pomocí >místo, odkud přišla (>děláme pravým altem a tlačítkem pro otazník), stejně pak označujeme odchod >místo, kam postava odchází, případně jen "pryč"
 • SAŽTE SE PSÁT ASPOŇ TROCHU KVALITNĚ, ŽÁDNÉ DVOUVĚTOVÉ POSTY. VŽDYCKY JE NĚCO, ČÍM SE DÁ POST NATÁHNOUT.
...tolik k pravidlům. Asi :D Jsme sklerotičtí, tudíž si to tu hlídejte, pokud něco zapomenem, doplníme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama